Warning: Parameter 1 to Language::getMagic() expected to be a reference, value given in /home/np6894/domains/empaatia.ee/public_html/empaatia/includes/StubObject.php on line 58 MTY ESIMESE KOHTUMISE MEMO – EMPAATIA.ee

MTY ESIMESE KOHTUMISE MEMO

Allikas: EMPAATIA.ee

19.märtsil 2006 sündis MTÜ EMPAATIA esimene koosolemine.

MTÜ Empaatia esimene korraline kokkusaamine toimus 19.märtsil 2006 Suur-Karja 6-2 Osalesid: Merike, Sandra, Marko, Külli

Vedas: Merike

Märkmeid tegi: Külli

Algus kell 15.00, lõpp 18.30. Järgmine koosolemine: 23.04.2006 kell 14.00-17.00

NB! Alljärgnev ülestähendus on kõigile heade mõtete ja soovitustega täiendamiseks ja jagamiseks.

Päevakord: 1) MTÜ arvelduskonto kasutamine ja tingimused; 2) MTÜ liikmeks saamise küsimus, liikmemaksud jah/ei 3) MTÜ juriidiline aadress ehk „pesa“ ja selle sisustamine; 4) Raamatupidamisega seotud küsimused; 5) Korralduslikud küsimused seoses kevadseminariga.

1) MTÜ arvelduskonto kasutamine ja tingimused Sandra andis ülevaate arvelduskonto avamise ja kasutamisega seonduvast, s.h sellest, kuidas ja millisele kontole saavad ülekandeid teha isikud, kes teostavad kandeid välismaalt. MTÜ konto on avatud Sampo Pangas ning samale arvele teevad kandeid nii kohalikud kui ka välismaalased. MTÜ-l on üks pangakaart ning allkirjaõiguslikud isikud panga ees on hetkel Merike ja Sandra.

2) MTÜ liikmeks saamise küsimus, liikmemaksud jah/ei Küsimusele – kuidas saada MTÜ Empaatia liikmeks ja kuidas väljendada oma osalust, leidsime sellise lahenduse: Koduleheküljele tuleb registreerimise vorm (või esialgu saadab avalduse aadressil: info@empaatia.ee), milles küsime: nime, e-post, kontakttelefon ning samuti palume sooviavaldajal vastata mõnele küsimusele selle kohta, miks ta soovib ühinguga liituda. Kõigil liikmekstaotlejatel on edasi juba võimalus osa võtta järgmisest koosolemisest, millest teda teavitatakse ning mis võiks siis anda võimaluse üksteisega tutvumiseks ja lõpliku valiku tegemiseks.

Kerkis ka küsimus nö projektijuhtimise andmebaaside olemasolust, s.t kas on olemas sellist tarkvara, mis aitaks valutult pidada ühingu liikmete nimekirja jm vajalikku – kes teab soovitada/aidata – andke teada! Kuna ka mittetulundusühingul on tegevuseks vajalikud kulutused, siis oleks armas, kui iga liige tasuks esmalt n.ö sisseasumismaksu, mis võiks olla 100 EEK-i (ühingu arveldusarvele või sularahas) ning edaspidi võiks oma panuse tegemine toimuda võimaluse- ja soovikohaselt.

3) MTÜ juriidiline aadress ehk „pesa“ ja selle sisustamine Hetkel asub „pesa“ aadressil: Suur-Karja 6-2, Tallinnas. Otsustati sisustada väike nurgake, mille tarvis Sandra pakkus lahkesti riiulit. Ühesõnaga, see oleks koht, kuhu kogume kokku kõik MTÜ tegevusega seotud materjalid. Lahtiseks jäi esialgu riiuli Suur-Karja tänavale transportimise küsimus.

NB! Igasugune abi pesa nurgakese sisustamiseks on teretulnud N: arvuti(d), printer jm.

4) Raamatupidamisega seotud küsimused Otsustati uurida, kui palju maksab raamatupidamise teenus väikesele MTÜ-le. Kes teab soovitada/aidata – andke teada!

Selleks, et rahadega majandamine püsiks korras, lepiti kokku: ühtegi rahalist tehingut ei tehta ilma sissetulekut/väljaminekut tõendava alusdokumendita.

5) Korralduslikud küsimused seoses kevadseminariga Otsustati, et selle päevakorra punkti arutamiseks tuleme uuesti kokku 4-5 päeva jooksul.

Mida me tundsime koosolemise lõppedes – kõlama jäi rahulolu ja lootuse tunne, märksõnaga – ehedus-.

Personaalsed tööriistad