Suhestumisest rahasse

Allikas: EMPAATIA.ee

Küllap oled märganud, et meie kursustel ei ole „fikseeritud hindu“, vaid on välja pakutud vahemikud panustamiseks, mis võib tunduda veidi ebaharilik.

Selle asemel palume me, et te kingiksite raha, mis võimaldaks meil rahuldada oma vajadusi ning jätkata empaatilise suhtlemise jagamist ja oma organisatsiooni edasiarendamist. Sel viisil näitate teie oma tegudega, et see, mida meie teeme, rikastab teie elu.

Me näeme raha kui vahendit (mitte eesmärki!!!), mis aitab rahuldada inimeste ja organisatsiooni vajadusi. Meil on vajadus toetada seda, kus ja kuidas me elame. Mõned meist on valinud ülal pidada perekonda, meil on vajadus õppida ja areneda, vajadus puhkuse, liikumise ja lõõgastuse, ilu, ühenduse jms järele.

Me tunnistame, et see on ebatavaline viis rahasse suhestumisel. Seepärast, kui me lepime kokku koostöö, koolituse, lepituse või nõustamise osas, siis me räägime ka rahast - meie väljendame, millise rahasumma saamist me naudiksime ning teie - millist summat teie sooviksite anda. See oleks meie mõlema alguspunkt, et alustada liikumist mõlemaid osapooli rahuldava kokkuleppe suunas.

Me oleme veendunud, et inimesed on helded olendid, kes naudivad andmist ja üksteise elude rikastamist. Seepärast usaldame, et te kingite niipalju, kui te siiralt soovite anda, hoolides seejuures võrdväärselt nii enda kui meie vajadustest!

Personaalsed tööriistad