Individuaalõpe

Allikas: EMPAATIA.ee

I couldn't agree more. This is sohteming that's becoming more popular especially in the Rails community. I've see a few other instances like Wigitize, where a product was designed, coded, and launched in 24-48 hours. Might have to start looking at doing sohteming like this myself.

. Your favorite juafiticstion seemed to be on the net the easiest thing to be aware of. I say to you, I definitely get irked while people consider worries that they just don't know about. You managed to hit the nail upon the top as well as defined out the whole thing without having side effect , people can take a signal. Will probably be back to get more. Thanks

[redigeeri] Temaatika

Keskne teema individuaalõppes on efektiivne suhtlemine ja suhted vägivallatu ehk vajadusi väärtustava suhtlemismeetodi toel. Nii suhted iseenda kui teistega. Suhted kodus või töökollektiivis. Sihiks on emotsionaalse intelligentsuse tuumoskuste õppimine ja harjutamine ning vilumuse saavutamine, eneseteadvustamine - oma mentaalsete mõttemudelite ja baasuskumuste avastamine ja nende muundamine, vanade "oma aja ära elanud" käitumismustrite teadvustamine ja uute loomine ning kinnistamine.

Vastavalt iga indiviidi vajadustele, keskendume erinevatele suhete aspektidele. Nendeks võivad olla näiteks:

  • kahtlemine iseendas, oma väärtuses ja oskustes;
  • suutmatus keskenduda oma eesmärkide saavutamisele;
  • raskused luua sellist elu, nagu soovid;
  • keeruline läbisaamine oma teismelise lapse, partneri või ema-isaga;
  • suhete jahenemine ja võõrandumine partnerite vahel;
  • valmistumine "raskeks kõneluseks" tööl või perekonnas;

jpm

Great inisght. Relieved I'm on the same side as you.

[redigeeri] Pane tähele!

Muutus on lihtne!

See on tõesti lihtne, kui Sa oled valmis teatud määral enesedistsipliiniks, oma tahte kontrollimiseks, kui Sinus on valmisolek kogeda ebamugavusi ja ebakindlust. Enamus inimestest aga ei soovi seda. Me tahame muutust, mis toimuks kiiresti ja kohe, mis oleks ilma ebamugavusteta ja mille tulemused oleks kestvad.

Kahjuks nii see ei toimi!

Soovin Sulle püsivust ja sihikindlust oma elu ja suhete muutmisel enam rõõmu- ning rahuldustpakkuvaiks ning soovin olla Sulle toeks sellel teel!

Teie Merike

empaatiatreener ja nõustaja

Personaalsed tööriistad