Ideede ait

Allikas: EMPAATIA.ee

Mõtteid ja ideid on juba aegade algusest peale olnud rohkem kui nende teostamiseks inimesi ning energiat jaguks. Ka meil ja meie sõpradel turgatab aeg-ajalt jälle uusi ideid pähe/paberile/silme ette. Kuna kõike tõesti teha ei jõua aga ilusatest ideedest samas kahju oleks, siis kogume me siia ideede aita kokku need ideed ja mõtted mille ise või keegi teine õigel ajal ära teostada saaks.

Kui leiad, et soovid ka mõnda ideed siin jagada, siis tee seda julgelt - muidugi teiste ideid austades. Samuti võib siit julgelt ideid üles noppida ning reaalsuseks teha (või arutada).

Sisukord

[redigeeri] Koolitused ja seminarid

  • SUHTEKOOL
  • nädalavahetuse retriit "VAIKUSE VÄGI"
  • VVS suvepäevad
  • aastane koolitusprogramm, toetamaks neid inimesi, kelle sooviks oleks vägivallatu suhtlemise koolitajaks/nõustajaks saada või oma suhete kvaliteeti parendada ja loovamat suhtlemise viisi enda ellu lõimida!

[redigeeri] Midagi huvitavat

[redigeeri] Tugi-/praktikute foorum internetis

VVSi oma elus kasutamine võib mõnikord viia probleemideni mis vajaks abi lahendamisel. Samuti oleks tore ju jagada oma edulugusid VVSi kasutamisest. Selleks kuluks ära üks mõnus keskkond internetis, mille kasutamine oleks usaldusväärne ning turvaline kõigile osalistele. Toetamaks probleemide käes vaevlevaid VVSlasi oleks vaja inimesi, kes saaks pühendada oma aega ning energiat teiste toetamiseks.

[redigeeri] Heade uudiste projekt

Toome head/ilusad/positiivsed uudised väikestest ringidest välja kõigi ette ja jagame neid.

Personaalsed tööriistad